Apie įrangą

Aparato nauda 

Aparato nauda 

Tai neinvazinis būdas stimuliuoti jūsų kūno kraujotakos ir limfos sistemas, kad padėtų tonizuoti, stangrinti ir atjauninti odą, audinius ir raumenis. Naudodamas naujovišką technologiją, jis veikia virš paviršiaus ir po juo, kad suaktyvintų sveiką limfos drenažą, kuris išplauna riebalines ląsteles ir toksinus.

Celiulito gydymas. Endosferos terapija padeda natūraliai jūsų kūno drenažo sistemai pašalinti skysčių perteklių, toksinus ir riebalus. Išsiaiškinkite pagrindinę šio nemalonaus odos įdubimo priežastį, o ne gydykite odos paviršių.

Skausmo malšinimas. Kaip rodo klinikiniai tyrimai, ši terapija kai kuriems klientams palengvino skausmą, pagerino audinių aprūpinimą deguonimi, aktyvino kraujotaką ir limfos nutekėjimą.

Raumenų tonizavimas ir stangrinimas. Mikrovibracijos stūmimas – traukimas – stimuliuoja raumenų audinį, o tai pagerina tonusą. Ši terapija gydo problemines sritis, kurių neveikia kiti gydymo būdai.

Ilgalaikiai rezultatai. Laikydamiesi aktyvaus, sveiko gyvenimo būdo, klientai rezultatą gali justi iki šešių mėnesių. Norint užtikrinti ilgalaikius rezultatus, primygtinai rekomenduojami reguliarūs priežiūros ciklai.

* Padidėja kolageno gamyba.

Ko gali tikėtis po Endosphere Theraphy procedūrų? 

1. Pagerėja limfos ir venų apytaka.

2. Sumažėja celiulitas. 

3. Užkertamas kelias senėjimui.

4. Užtikrinamas gilumininis audinių atsipalaidavimas.

5. Oda ir vėl tampa elastinga.