Veido masažai

Siūlome įvairias veido masažo procedūras, užtikrindami, kad kiekvienas masažas atitiktų individualius klientų poreikius. Nuo ajurvedinio atpalaiduojančio masažo iki limfodrenažinio, skirto sumažinti patinimus, ir klasikinio, kuris suteikia šviežumo įspūdį. Norint pasiekti geriausius rezultatus, rekomenduojame rinktis masažų kursą ir kombinuoti masažus tarpusavyje.

Apie kiekvieną masažą ir privalumus:

 1. Ajurvedinis veido masažas – senovės Indijos masažo technika, skirta atpalaiduoti raumenis ir atgaivinti odą. Šis masažas padeda sumažinti stresą, pagerinti kraujotaką ir pašalinti toksinus iš odos. Tai puiki paslauga norintiems atsipalaiduoti ir atgaivinti veido odą.
 2.  Limfodrenažinis veido masažas – skirta padidinti limfos nutekėjimą ir sumažinti patinimus veido ir dekoltė srityse. Tai puikus pasirinkimas tiems, kuriems rūpi odos sveikata ir nori sumažinti raukšles bei padidinti odos elastingumą. 
 3. Klasikinis veido masažas yra universalus ir labai efektyvus būdas atpalaiduoti veido raumenis, pagerinti odos kraujotaką ir suteikti veidui šviežumo bei jaunatviškumo įspūdį. Tai puiki priemonė norintiems palepinti save ir pagerinti bendrą savijautą. 

* Kad galėtumėte džiaugtis kliniškai patvirtintais rezultatais ir ilgalaikiu poveikiu, rekomenduojame 6–12 procedūrų kursą. Masažus galima kombinuoti tarpusavyje.

Veido masažų kainos

 • Klasikinis veido ir dekoltė masažas - 55min. 40 €
 • Klasikinis veido ir dekoltė masažas - 6 masažų kursas. 210 €

  Sutaupote 30 €

 • Limforenažinis veido ir dekoltė masažas - 55min. 45 €
 • Limforenažinis veido ir dekoltė masažas - 6 masažų kursas. 240 €

  Sutaupote 30 €

 • Ajurvedinis galvos, veido ir dekoltė masažas 35 €
 • Ajurvedinis galvos, veido ir dekoltė masažas - 6 masažų kursas. 180 €

  Sutaupote 30 €

Registracija

Lokacija
SPECIALISTAS
Paslauga
Papil. paslaugos
Data ir Laikas
Recurring info
Informacija
Krepšelis
Patvirtinimas
0
We aren’t able to process your payment. Please, try again.
Jūsų registracija sėkminga
Patvirtinimo numeris:
ADD TO iCAL CALENDAR